Pierwszy raz

 

Skoro czytasz te słowa, oznacza to, że zastanawiasz się nad postawieniem swojego pierwszego kroku w fantastycznym świecie nieskrępowanej namiętności. Namiętności, w której tylko Ty stawiasz granice i eksplorujesz ją w taki sposób, na jaki masz ochotę. Czy jesteś singlem, singielką, czy planujesz nas odwiedzić w parze, czy z grupą przyjaciół, zasada jest ta sama: baw się tak, żeby czuć się bezpiecznie, swobodnie i żeby osoby w Twoim otoczeniu mogły czuć się tak samo.

Pamiętaj, bo to najważniejsze: w Usta Swingers Club „Wszystko można, ale NIC nie trzeba”. Tutaj nikt Cię do niczego nie będzie namawiał, do niczego zmuszał. To Ty zadecydujesz, jak będzie wyglądał Twój pierwszy raz. Chcesz rzucić się w wir namiętnej przygody w grupie, podobnie jak Ty, otwartych i bezpruderyjnych osób? Zapraszamy. A może na początek, masz ochotę jedynie poszukać tylko jednej osoby, z którą połączy Was namiętność? Zapraszamy. A jeśli chcesz tylko porozmawiać i poznać osoby, które seksualność traktują na luzie i z humorem, to też jesteś w dobrym miejscu!

To, co na pewno pomaga osobom odwiedzającym Usta po raz pierwszy, jest fakt, że w naszym Klubie nie ma obowiązku rozbierania się. Obowiązku, jaki często jest warunkiem wejścia do wielu miejsc dla swingersów na świecie. W Usta Swingers Club stawiamy przede wszystkim na dobre samopoczucie gości, więc Wam pozostawiamy decyzję, jak będziecie ubrani. Oczywiście zadbajcie o to, żeby Wasze ubranie było schludne i dopasowane do eleganckiej (ale bez zadęcia) atmosfery, jaka panuje w klubie. Zachęcamy też gorąco Panie, aby przygotowały sobie także strój erotyczny. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że w pewnym momencie wieczór staje się bardziej swobodny i, nawet, jeśli nie zdecydujecie się z niego skorzystać, warto mieć do dyspozycji, strój bardziej frywolny, niż ubranie typu smart casual ?

Osobom odwiedzającym nas po raz pierwszy profesjonalny personel udzieli wskazówek i rad odnośnie pierwszych kroków w klubie, oprowadzi po wszystkich pomieszczeniach, a także udzieli odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Opowiemy Wam też, jak należy postępować, aby bezpiecznie i bezstresowo wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności.

Wybierając się do Usta Swingers Club na pewno macie wiele pytań – to całkowicie normalne…  Żeby pomóc Wam jak najlepiej przygotować się do Waszej pierwszej wizyty u nas, zebraliśmy najważniejsze informacje w jednym miejscu. Przeczytajcie poniższe artykuły i obejrzyjcie filmy, w których, opowiadamy o klubie i organizowanych u nas imprezach.

Jeśli jednak nie znajdziecie tu odpowiedzi na nurtujące Was kwestie, obsługa Klubu jest do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu  +48 692 540 539 oraz podczas każdej imprezy.

I pamiętajcie – żadne informacje nie oddadzą w pełni rzeczywistości. Bo przecież największych emocji dostarcza przeżycie takiej imprezy osobiście. Uwierzcie nam na słowo, jeśli nigdy nie byliście na imprezie swingers to warto… warto spróbować właśnie w Ustach, czemu akurat tu? Ponieważ w Ustach…

WSZYSTKO można, NIC nie trzeba!

 

Zapraszamy!!

 

  1. Jak wyglada impreza
  2. h
  3. Impreza w 6 krokach
  4. 1
  5. Najczęściej zadawane pytania
  6. 1
  7. Co oznacza selekcja w Usta Swingers Clubie?

 

Po przeczytaniu tych 4 artykułów i obejrzeniu

Galeria zdjęć

nie pozostało już nic więcej jak sprawdzić

Kalendarz imprez

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Pierwszy raz

Pierwszy raz   Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności. Wybierając się […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: