O nas

Usta Swingers Club

Zrezygnowaliśmy z legendarnego miejsca przy ulicy Józefa Strusia 5 w Warszawie. Czas na nowe wyzwania.

Usta Club tworzy nowy wymiar spotkań – szczegóły już wkrótce.

Email: ustaclub@gmail.com


Usta Swingers Club to miejsca spotkań ludzi otwartych, eleganckich, uprzejmych, kochających seks i gorącą namiętność, Początkujących i doświadczonych, dla których ta wyjątkowa rozrywka jest elementem życia codziennego. W Klubie Usta przeżyjesz wiele niezapomnianych chwil.

Klub powstał z myślą o otwartych osobach, które pragną doświadczyć rozkoszy w otoczeniu podobnie myślących osób. Jesteśmy klubem który tworzą ludzie, każdy może spełnić swoje fantazje. Uważamy, że zdrowy, pozytywny seks to jedna z największych przyjemności w życiu każdego człowieka, dlatego zapraszamy i zachęcamy wszystkich, aby odwiedzili Usta Swingers Club, ponieważ takiej zabawy, w takim towarzystwie, w takich warunkach nie doświadczycie w żadnym innym miejscu.

Prawdą, którą wszyscy znamy, a która przyświeca nam od początku istnienia Klubu jest to, że każde miejsce spotkań, to przede wszystkim ludzie. To nasi Klubowicze, razem ze świetnie wyszkoloną, dyskretną obsługą, tworzą przyjazną, ale i zmysłową atmosferę, która jest tak ważna przy nawiązywaniu pierwszych kontaktów, a która, po latach funkcjonowania, stała się znakiem rozpoznawczym naszego Klubu. Dzięki wieloletniej konsekwencji w stawianiu na jakość organizowanych w Ustach imprez, wszyscy, zarówno początkujący, jak i doświadczeni Klubowicze czują się swobodnie w tej erotycznej atmosferze.

Nasi goście czują się przede wszystkim bezpiecznie. Dyskrecja to nasze drugie imię – hołdujemy zatem zasadzie „Co zdarzyło się w Ustach, pozostaje w Ustach”. W Usta Swingers Club możesz sobie więc pozwolić na maksimum luzu. Czy szukasz flirtu, seksu, nawet przyjaźni – w Ustach każdy może wszystko, ale niczego nie musi. Może po prostu chcesz spędzić czas w gronie ludzi, którzy potrafią rozmawiać ze sobą o wszystkim i miło spędzać czas? Usta Swingers Club jest właśnie dla Ciebie. Przyjdź do nas! W klubie spotykają się ludzie na poziomie, którzy zawiązują realne znajomości i, ku naszej radości, tworzą Grupę Usta Club. Wiele osób nawiązuje w Klubie realne znajomości i przyjaźnie, z których korzystają zarówno w Ustach, jak i w życiu codziennym.

W Ustach zapytaj, czy możesz dołączyć. „Czy masz ochotę na zabawę?”, „czy chcesz się zapomnieć?”. Najważniejszą dewizą Klubu jest „Wszystko możesz – nic nie musisz” i każdy, kto wchodzi do Ust zna tę zasadę i szanuje ją. Cokolwiek chcesz zrobić, jest to Twoja indywidualna decyzja, więc rób to, pod warunkiem, że nie naruszasz granic innych uczestników zabawy. Wzajemny szacunek i poszanowanie granic jest pierwszą zasadą, która jest respektowana, żebyśmy wszyscy mogli miło wspominać nasze imprezy. Ogromną wagę przywiązujemy także do kwestii higienicznych. Klub zapewnia środki, by każdy gość czuł się komfortowo przystępując do namiętnych igraszek.

Usta Swingers Club jest najlepszy dla Pań, Panów i Par pragnących oderwać się od szarej rzeczywistości. Chcących posmakować pobudzającej, namiętnej atmosfery niczym nieograniczonej seksualności oraz nieskrępowanej fantazji i gorącego pożądania. Usta Swingers Club, to nasi goście – ludzie, którzy tworzą to miejsce, manifestując swą otwartość i ciesząc się życiem, w pełni korzystając ze swojej seksualności.

Zadowolenie, spełnienie i radość Klubowiczów, to podstawa istnienia Usta Swingers Club.


Usta Swingers Club

Zrezygnowaliśmy z legendarnego miejsca przy ulicy Józefa Strusia 5 w Warszawie. Czas na nowe wyzwania.

Usta Club tworzy nowy wymiar spotkań – szczegóły już wkrótce.

Email: ustaclub@gmail.com

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Pierwszy raz

Pierwszy raz   Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności. Wybierając się […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: