Swingers party

imagen-sin-titulo (1)

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa jest wymiana partnerów.
 —
Swingersi w sposób nieskrępowany poznają i cieszą się z radości przezywania cielesnych uniesień. Po przełamaniu niepewności oraz zdecydowaniu się na ten rodzaj przyjemnej, cielesnej rozrywki możliwości są nieograniczone, gdzie nawet najskrytsze fantazje mogą zostać spełnione.
  —
Spotkania w klubie dają możliwość :
– poznania wielu par z którymi można się umawiać w klubie, oraz w przyszłości poza nim,
– szybkiej weryfikacji poznanych osób (wiele par w wyjątkowym Klubie w jednym czasie) – spotkania na tak zwanej „kawce – na mieście” często odbiegają od naszych oczekiwań, przynoszą rozczarowania marnując nasz cenny czas,
– możliwość imprezowania w klubie w duecie w otoczeniu innych par, jak również wymiany partnerów.
  —
Parom imprezującym po raz pierwszy przeszkolony personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy, jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności.
Imprezy Swingerskie jeszcze bardziej zbliżają partnerów do siebie. Intymne spotkanie z innymi ludźmi przypomina zarówno o własnej atrakcyjności oraz atrakcyjności partnera.  Imprezowanie w większym gronie sprawia, że często zapomniane emocje odżywają na nowo. Początkowy stres i lekkie zawstydzenie po przełamaniu, zmienia się  w bardzo dużą dawkę pozytywnych emocji i doznań, które wcześniej można było sobie wyłącznie wyobrażać.
Zazdrość, której nie należy się w zupełności wyzbywać, a jedynie nauczyć ją kontrolować w sposób subtelny, przypomina nam i partnerom o tym, iż nasza wrażliwość jest znakiem tego, że nam na sobie zależy.
  —
Imprezy Swingers Party są wyjątkowe, przyjemne i kulturalne. Towarzyszy temu przyjemny nastrój i dynamiczny rozwój wydarzeń, które na długo pozostają nam w pamięci, a ludzie poznani w Usta Swingers Clubie stają się dobrymi znajomymi, często na całe życie. Usta Swingers Club to doskonale miejsce na randki, spotkania i odlotowe momenty wg własnego upodobania.
  
KALENDARZ IMPREZ w Usta Swingers Club Warszawa
IMPREZA W 6 KROKACH <- Przeczytajcie przed pierwszym razem 🙂

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Pierwszy raz

Pierwszy raz   Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności. Wybierając się […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: