Impreza w 6 krokach

Dla początkujących / odwiedzających Usta Swingers Club po raz pierwszy

1. Stoicie przy Strusia 5. Żadnego szyldu, tylko mały napis „Usta Club”… Czy to na pewno tu? Owszem. Usta Swingers Club to dyskretne miejsce. Aby wejść do środka wystarczy zadzwonić domofonem i poczekać na Selekcjonera. Słowo „selekcja” brzmi odrobinę poważnie, lecz przyciąga do klubu wyjątkowych i kulturalnych ludzi. Każdy chce imprezować w towarzystwie miłych osób. Jeśli nie macie sobie nic do zarzucenia to selekcja jest „przyjaznym znakiem” dobrej imprezy.

2. Wchodząc do klubu płacimy za wstęp. Selekcjoner, na wasze życzenie, przekaże wam najważniejsze informacje o zachowaniu się w klubie, wskaże szatnię i przypomni, że w klubie nie używamy telefonów komórkowych. Jeżeli są jakieś niejasności, nie krępujcie się zadawać pytań – odpowiemy. Sympatyczny personel zawsze do Waszej dyspozycji 

3. Otrzymujecie kluczyk do własnej szafki. W szatni możecie zostawić odzież wierzchnią, jak również przebrać się w bardziej wygodny strój, w którym macie ochotę się zaprezentować. To Wy decydujecie, w jakim stroju wystąpicie, a możliwości są nieograniczone: sexowne, ciekawe stroje, erotyczna bielizna, normalne ubranie, eleganckie, bądź klimatycznie – w zależności od tematyki imprezy. Można, lecz nie trzeba się rozbierać. Zostawiając rzeczy w szatni, należy pamiętać również o płatnym barze.

 

Usta 6 krokow

4. Jeśli odwiedzacie klub po raz pierwszy, chętnie oprowadzimy Was po pomieszczeniach willi. W klubie znajduje się bogato wyposażony bar, palarnia, salon, wiele pomieszczeń do zabaw na parterze oraz piętrze, sauna, łazienki i tajemnicze Studio BDSM, chwilowo niedostępne – szczegóły u prowadzącego. Imprezę najlepiej rozpocząć od zamówienia wyśmienitego drinka w barze.

5. W klubie panuje przyjazna atmosfera, wymiana uśmiechów i delikatny flirt. Przychodzący klubowicze często podają sobie dłonie w powitalnym geście. Rozmawiają siedząc przy barze, na kanapach, fotelach popijając drinki lub kawę, wzajemnie się poznając. Po chwili przyjemnej rozmowy stres przeradza się w odprężenie, a atmosfera w klubie staje się bardziej gorąca. W tym momencie przebieg zdarzeń zależy wyłącznie od CiebieWarto zapytać o preferencje imprezowania lub czy istnieje możliwość dołączenia. Zarówno Panowie jak i Panie mogą składać pożądane, niemoralne i zmysłowe propozycje –  TAK, to droga do zadowolenia! W klubie możecie wiele, lecz nic nie musicie. Odmowa nie budzi negatywnych odczuć. Możecie dać się porwać fali emocji, pożądania, podniecenia i spędzić wieczór spełniając swoje najskrytsze fantazje, przeżywając niesamowite chwile, które wcześniej przewijały się wyłącznie w  waszej wyobraźni. Możecie również uczestniczyć biernie przyglądając się akcji, smakując wyśmienitą atmosferę Usta Swingers Clubu.

Każda impreza to oddzielna historia. Ciężko jest opisać „standardowy” przebieg zdarzeń w klubie. Usta Swingers Club to eleganckie miejsce spotkań, w którym masz możliwość poznania ciekawych osób, zrelaksowania się i odczucia na własnej skórze wrażeń jakie daje noc spędzona w klubie swingerskim.

6. Wychodząc pamiętaj o zasadzie dyskrecji – to co działo się w Ustach pozostaje w twojej głowie. Przeżycia i wspomnienia – bezcenne.

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Pierwszy raz

Pierwszy raz   Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności. Wybierając się […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Co oznacza Selekcja?

??⛔SELEKCJA??‼ ? Bardzo ważne, dzięki za chwilę … Słowo, które na pozór brzmi groźnie, działa rewelacyjnie przyciągając do klubu wyjątkowych ludzi. Każdy chce imprezować w towarzystwie miłych, otwartych i kulturalnych osób. […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Impreza w 6 krokach

1. Stoicie przy Strusia 5. Żadnego szyldu, tylko mały napis „Usta Club”… Czy to na pewno tu? Owszem. Usta Swingers Club to dyskretne miejsce. Aby wejść do środka wystarczy zadzwonić domofonem […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: